Przejdź do treści

Lista eliminacji:

Jeśli chcesz zorganizować u siebie turniej, napisz do nas maila na adres

DataMiejscowośćWydarzenie/OrganizatorMiejsceGodzina
18 lipca
(czwartek)
KrakówDragoneyeDragoneye
ul. Słowicza 3, Kraków
17:30
21 lipca
(niedziela)
JarosławPlanszówki w OpactwieDom Pielgrzyma w Jarosławiu14:00
21 lipca
(sobota)
WrocławAwaria PrąduHalogranie, Hala Stulecia,
ul. Wystawowa 1, Wrocław
14:00
25 lipca
(czwartek)
PoznańCentrum Konferencyjne EDUWILCentrum Konferencyjne EDUWIL
ul. Szyperskiej 14, Poznań
18:00
25 lipca
(piątek)
Piekary ŚląskieKlub gier planszowych „Twoja tura”Klub Gier Planszowych Twoja Tura
ul. Janusza Kusocińskiego 4, Piekary Śląskie
17:00
27 lipca
(piątek)
GdańskAleplanszówkiAleplanszówki, CH Manhattan
ul. Grunwaldzka 82, Gdańsk
10:00
27 lipca
(piątek)
WarszawaMerfolkAnimatsuri EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa12:00
30 lipca
(wtorek)
GdyniaiGranie w LochuIgranie w Lochu Świętojańska 63, Gdynia18:00
3 sierpnia
(sobota)
GliwiceNocne Granie w PreZero Arenie GliwiceArena Gliwice19:00
3 sierpnia
(sobota)
Lublin3k6 kolektywBaobab
Krakowskie Przedmieście 39B, Lublin
TBA
3 sierpnia
(sobota)
WarszawaH.4.0.S Gaming AcademyH.4.0.S Gaming Academy
ul. Marszałkowska 64, Warszawa
TBA
4 sierpnia
(niedziela)
Krupski MłynFantastyczna KrupaGOSKiR
Zawadzkiego 3, Krupski Młyn
15:00
10 sierpnia
(sobota)
EłkCard StoreWojska Polskiego 23c, Ełk11:00
11 sierpnia
(niedziela)
WrocławWroGraCAL na Maślicach
ul. Suwalska 11, Wrocław
12:00
17 sierpnia
(sobota)
WadowicePlanszówki WadowiceSOWA Wadowice
Piłsudskiego 10, Wadowice
15:00
18 sierpnia
(niedziela)
MielecRazem przy planszyRazem przy planszy
Pasaż Mielec
ul. Dworcowa 4 lok. 21b, Mielec
14:00
24 sierpnia
(sobota)
Bielsko-BiałaZakątek FantastykiPartyzantów 44, Bielsko-Biała14:00
4 sierpnia
(sobota)
WrocławJagodno na Planszy„Dobre czasy na Jagodnie”
Sygnałowa 23, Wrocław
TBA
25 sierpnia
(niedziela)
PoznańCentrum Szyfrów EnigmaŚwięty Marcin 78, Poznań13:00
25 sierpnia
(niedziela)
BydgoszczBydgoska Strefa Gier bez PrąduBydgoska Strefa Gier bez Prądu
Mennica 10, Bydgoszcz
13:00
31 sierpnia
(sobota)
Bielsko-BiałaCentrum Hobbystyczne „Strefa”Centrum Hobbystyczne „Strefa”
ul. Gazownicza 21A, Bielsko-Biała
12:00
7 września
(sobota)
PoznańPiątkowski Klub PlanszowyOgnisko na Fyrtlu
os. Chrobrego 105, Poznań
18:00
12 września
(czwartek)
PoznańKlub Fantastyki Druga EraSiedziba Stowarzyszenia
ul. Słowackiego 13/113, Poznań
TBA
14 września
(sobota)
WrocławRewirowy Klub PlanszowyCentrum Aktywności Lokalnej „Kowale”
Ełcka 34, Wrocław
TBA
17 sierpnia
(wtorek)
PszówPlanPszówkiMOK Pszów
ul. Traugutta 1, Pszów
TBA
21 września
(sobota)
TrzebnicaKlub Gier Planszowych z TrzebnicyKooperatywa Rodzicielska
ul. Kościuszki 35, Trzebnica
11:00
21 września
(sobota)
WarszawaFundacja Siła RelacjiFundacja Siła Relacji
ul. Różana 63a, Warszawa
11:00
21 września
(sobota)
ToruńWojewódzka Biblioteka PublicznaKsiążnica Kopernikańska w Toruniu
ul. Słowackiego 8, Toruń
16:00
28 września
(sobota)
WarszawaDom Gier GraMYCukiernia Piekarnia GRZYBKI
ul. Naruszewicza 30, Warszawa
11:00
28 września
(sobota)
TczewMiejska Biblioteka Publiczna w TczewieMiejska Bibliotek Publiczna
ul. Jarosława Dąbrowskiego 6, Tczew
10:00
30 września
(poniedziałek)
WarszawaDom Gier GraMY„U królewicza Jakuba” / Edukacja Przygodowa
ul. Królewicza Jakuba 57, Warszawa
TBA

Do pobrania

Regulamin Turnieju

Zdjęcie w tle do wydarzenia na Facebooku

Plakat informacyjny