Przejdź do treści

Gra na każdą kieszeń

Małe wielkie gry

Wyobraź sobie grę niewiele większą niż paczka gum do żucia, grę która zmieści się w każdej kieszeni, grę którą kupimy za kilkanaście złotych. Mało? Dodajmy do tego fakt, że przy tych mini karciankach tak samo dobrze będą bawić się najmłodsi jak i najstarsi fani naszego hobby!
Gry na każdą kieszeń to seria, którą zaprojektował Chris Handy, a w tym roku po polsku ukażą się 4 tytuły: Hau, Rum, Dąb i Gra. Każda gra z serii mieści się w niewielkim pudełeczku, zawiera 30 specjalnych kart i instrukcję z zasadami, które można poznać w kilka minut. Te gry po prostu warto mieć!

HAU
Psie podwórko kryje wielkie skarby – smakowite kości, ukryte w ziemi. Ile z nich wywęszysz i wykopiesz zanim zrobią to inne okoliczne psiaki? A jeszcze musisz zanieść te smaczne kąski do odpowiedniej miski. Śpiesz się, bo nie jesteś jedynym szczekającym smakoszem na tym terenie!

zawartość pudełka: 30 kart i instrukcja

Gracze
2-4

Wiek
10+

Czas gry
15 min

GRA
Chcesz zagrać w grę? Nie pierwszą lepszą, tylko GRĘ, w której liczą się silne nerwy i umiejętność odczytania umysłów swych rywali? Licytuj, podejmuj ryzyko, przejrzyj blef przeciwników, a sam zachowaj kamienną twarz. Tylko tak wygrasz w tę GRĘ!

zawartość pudełka: 30 kart i instrukcja

Gracze
2-6

Wiek
12+

Czas gry
20 min

RUM
Statek roztrzaskał się o skały! Morze wyrzuciło na plażę jego resztki, wśród nich są też cenne butelki rumu. Zdobądź jak największą ich kolekcję. Zasobny w taki arsenał bez problemu zostaniesz nowym kapitanem! Ale śpiesz się, zbliżają się piraci!

zawartość pudełka: 30 kart i instrukcja

Gracze
2-4

Wiek
10+

Czas gry
15 min

DĄB
Sympatyczne wiewiórki buszują wśród dębowego listowia w poszukiwaniu smakowitych żołędzi. Dobierając odpowiednie karty i sprytnie je do siebie dopasowując, stwórzcie im jak największe obszary do żerowania. Kto sprawi się w tym najlepiej i zostanie przyjacielem rudzielców?

zawartość pudełka: 30 kart i instrukcja

Gracze
2-3

Wiek
10+

Czas gry
15 min

Mocne strony SERII

  • Niska cena;
  • Kompaktowa ;
  • Pasjonująca rozgrywka;

Parametry techniczne gry

Wymiary: 2,5 x 7,7 x 1,5 cm
Waga: 26 gram (każda pojedyncza gra)
Opakowanie zbiorcze: 40 sztuk
Kategoria: Gra strategiczna
Wydawca: Lucrum Games
SCD: 15,90zł / sztuka

Zakup gry

Dla klientów indywidualnych

Grę można kupić w wybranych księgarniach oraz sklepach z grami na terenie całego kraju.

Dla sklepów i hurtowni

Zamówienia na grę można składać pod adresem e-mail:

HAU

EAN: 5904305400020

GRA

EAN: 5904305400037

RUM

EAN: 5904305400013

DĄB

EAN: 5904305400044

Galeria

Do pobrania

Instrukcja HAU

Instrukcja DĄB

Instrukcja GRA

Instrukcja RUM